Platforma na firemní úrovni, která usnadňuje a urychluje tvorbu obsahu

Špičková technologie

Naše vyhledávací funkce vám pomáhají najít nový svěží obsah a umožňují řízení pracovních postupů. Díky tomu při vytváření marketingových kampaní ušetříte čas.

Jasné licencování

Zaměřte se na celek, nezdržujte se zbytečnostmi. Naše oprávnění jsou jasná, možnosti použití široké a cenová kalkulace jednoduchá.

Obsah na míru značce

Nástroje pro vizuální kalibraci a párovací algoritmy vás spojí s těmi nejlepšími přispěvateli, s nimiž můžete vytvořit obsah na míru vašim originálním marketingovým kampaním.

VIP služba

Náš vyhrazený tým pro rešerše obsahu poskytuje maximálně pečlivou službu s přehledy založenými na datech a individuální správu účtu, díky nimž můžete snadněji škálovat tvorbu obsahu.

 
 
NEW feature 1

Shutterstock Premier

Platforma vytvořená pro velké kreativní agentury a značky, která poskytuje kvalitní obsah, nástroje pro spolupráci a řízení pracovních postupů. Díky našim špičkovým možnostem vyhledávání snadno najdete dokonalý obsah.
Další informace
Studios offering

Shutterstock Studios

Posilte svůj marketingový rozpočet kompletní end-to-end kreativní službou poskytující vlastní obsah, strategie založené na datech a vyprávění příběhů značky. Shutterstock Studios za vás udělají všechnu těžkou práci –⁠ stačí jen odeslat zadání a o zbytek se již postará naše globální síť kreativních autorů.
Další informace
Enterprise Team Image

Týmová služba Shutterstock

Dokonalé řešení pro vaši rostoucí firmu. Zlepšete spolupráci týmu, zvyšte svou ochranu a udělejte pro vaši organizaci více díky licencím určeným pro týmy.
Další informace
 
 
google logo grey 60 trustmarkamc logo grey 60 trustmarkaol logo grey 60 trustmarkbbdo logo grey 60 trustmarkbuzzfeed logo grey 60 trustmarkcapital one logo grey 60 trustmarkmarvel logo grey 60 trustmarkmicrosoft logo grey 60 trustmarknat geo logo grey 60 trustmarkturner logo grey 60 trustmark